AddWash – jak to działa?

0
4887
AddWash – jak to działa

Wydawałoby się, że w przypadku sprzętów, takich jak lodówki czy pralki, nie ma szans na wynalezienie jeszcze nowszych technologii lub funkcji, a jednak producenci RTV i AGD ciągle nas zaskakują. Poprzednie lata obfitowały w bardzo wartościowe lub przydatne w wielu dziedzinach życia wynalazki. Rewelacją ostatnich czasów okazał się zaproponowany przez markę Samsung system AddWash skierowany do zapominalskich i umożliwiający dorzucenie ubrań do bębna pralki w dowolnym momencie prania. To jednak nie tylko jednorazowa, wyobcowana funkcja – spotyka się ją bowiem w najnowszej generacji pralek Samsung wyposażonych w cały szereg ułatwiających życie patentów.

AddWash – technologia idealna?

System AddWash to innowacja wprowadzona przez markę Samsung – krótko mówiąc, dzięki niej możliwe jest zatrzymanie prania w praktycznie każdym momencie. Wszystko to za sprawą małych drzwiczek będących częścią okrągłej klapy zamykającej miejsce załadunku bębna. To świetne rozwiązanie dla osób, którym zdarza się zapominać o kilku częściach garderoby wymagających odświeżenia. Choć może się wydawać inaczej, to bardzo proste – wystarczy nacisnąć przycisk startu na interfejsie pralki, otworzyć mniejsze drzwiczki i dorzucić ubrania. AddWash nadaje się również do płukania delikatnych tkanin. Ubrania wykonane z delikatnych materiałów można uprać ręcznie, a następnie zatrzymać pralkę przed rozpoczęciem płukania lub wirowania. Oprócz tego, że specjalnie przeznaczone do dorzucania ubrań drzwiczki są charakterystycznym elementem serii, mogą służyć także do wietrzenia bębna po praniu – wystarczy uchylić ten element, można zatem zaoszczędzić sporo miejsca. Sam interfejs sprzętu jest bardzo prosty i przejrzysty.

Oszczędzaj z AddWash

Choć mogłoby się wydawać, że pralka wyposażona w system AddWash to jedynie opcja dla zapominalskich, ma też uzasadnienie ze względu na ekologię. W zależności od sytuacji, kiedy przypominamy sobie o upraniu kilku rzeczy, od razu wstawiamy drugie pranie lub czekamy do kolejnego. Wybór opcji pierwszej oznacza ponowne wykorzystanie wody oraz energii elektrycznej potrzebnej do realizacji pełnego programu prania. Możliwość zatrzymania procesu i dorzucenie do bębna brudnych rzeczy nie tylko oszczędza czas użytkownika, ale również pieniądze. Pralki wyposażone w ten system są najczęściej wyposażone także w funkcję Eco Bubble oraz reprezentują wysoką klasę energetyczną, dzięki czemu można uznać je za produkt przyjazny środowisku – większość z nich to klasa A+++. Modele AddWash występują w różnych wariantach pojemnościowych, np. 7, 8, 9, 12 kg, a także kolorystycznych i wymiarowych. Dostępne są zarówno wersje białe, szare, jak i czarne, które oprócz tego, że doskonale pełnią swoją funkcję, również doskonale prezentują się we wnętrzu. Ceny są mocno zróżnicowane i zależą od pojemności bębna danej pralki: najtańsze modele można dostać już za ok. 1700 złotych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here