Atrakcyjny wygląd dzięki przeszczepowi włosów

0
3373

Przeglądasz stare zdjęcia i z nostalgią wspominasz dawną fryzurę. Piękne, gęste włosy… Kiedy to było? Myślisz sobie: „Gdyby tak można było cofnąć czas”… Niestety nie jest to możliwe. Można jednak odwrócić proces tracenia włosów i odzyskać bujną czuprynę.

Włosy wpływają na naszą atrakcyjność i postrzeganie nas nie tylko przez otoczenie, ale także przez nas samych. Łysienie może powodować brak zadowolenia ze swojego wyglądu, co z kolei prowadzi do powstawania kompleksów i utratę pewności siebie. Ponieważ włosy są atrybutem zdrowia, wigoru i atrakcyjności, trudno jest pogodzić się ze stopniową ich utratą. Na szczęście istnieje sposób na odzyskanie gęstych włosów.

Przeszczep fue artas

Przeszczep włosów to najskuteczniejsza metoda przywracania gęstości włosów. Bez względu na typ łysienia, metoda fue artas pozwoli znów cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Czym się różni przeszczep fue artas od innych metod? Przy transplantacji włosów wykorzystywany jest najnowocześniejszy robot, za pomocą którego lekarze precyzyjnie odwzorowują naturalną linię włosów. Najpierw głowa pacjenta jest skanowana milimetr po milimetrze. Ma to na celu wyselekcjonowanie mieszków włosowych najlepszej jakości. Następnie są one automatycznie pobierane przez robota.

To jednak nie koniec jego możliwości. Po zdefiniowaniu przez lekarza obszaru, do którego implantowane będą mieszki włosowe, robot wykonuje serię nakłuć. Ich odległości, głębokości i kąty są precyzyjnie określone.

Korzyści z zastosowania metody fue artas

Dzięki pracy robota, przeszczep włosów jest wykonywany w krótszym czasie. Ułatwia to pracę lekarzom, ale też znacząco poprawia komfort pacjenta.

Metoda fue artas – http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/przeszczep-fue-artas.html nie powoduje powstawania blizn liniowych na głowie. Proces gojenia się skóry jest krótszy, niż w przypadku przeprowadzenia przeszczepu włosów innym sposobem, ponieważ nie ma konieczności zakładania szwów. Dzięki krótkiej rekonwalescencji, pacjent może szybko wrócić do pracy.

Na efekt przeszczepienia włosów trzeba poczekać kilka miesięcy. Należy jednak pamiętać, że jest to warte zachodu, ponieważ będzie on naturalny i trwały. W ten sposób można przywrócić gęstość włosów i znów zachwycać bujną czupryną. Przeszczepione włosy będą wyglądać i układać się naturalnie.

Dzięki transplantacji włosów pacjenci znowu czują się dobrze we własnej skórze, odzyskują pewność siebie i zyskują młodszy wygląd. A wybranie metody fue artas gwarantuje zadowolenie nie tylko z uzyskanego efektu, ale także z samego przeprowadzenia zabiegu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here