Bezstresowa wizyta u dentysty? To możliwe. Wystarczy skorzystać z usług odpowiedniej kliniki stomatologicznej

0
929
dentysta

Niestety większość dorosłej części polskiego społeczeństwa ma uraz do dentystów. Wynika on z tego, że za czasów ich dzieciństwa i młodości, poziom stomatologii w naszym kraju był, delikatnie mówiąc, na słabym poziomie. Na szczęście od jakiegoś czasu mamy dostęp do specjalistów, którzy proponują nie tylko skuteczne leczenie zębów, ale także komfort i bezbolesność zabiegów.

Klinika dentystyczna, do której chce się wracać

Załoga ChilliDent to profesjonalny i zgrany zespół lekarzy stomatologów oraz pomocy dentystycznych. Gabinety kliniki mieszczą się w Poznaniu, przy Placu Wolności 9. Warto zaufać specjalistom z ChilliDent i skorzystać z ich usług. Mottem każdego z nich jest bowiem eliminacja bólu i stresu, który towarzyszy zabiegom stomatologicznym. Komfort pacjenta to tutaj sprawa priorytetowa. Można się o tym przekonać już podczas pierwszej konsultacji. Koniec z dyskomfortem psychicznym, który pojawiał się już podczas rejestracji do dentysty.

Na pacjentów czekają nie tylko doświadczeni i empatyczni specjaliści, ale również zadbane wnętrza oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Wszystkie czynności wykonywane są na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowocześniejszymi standardami w tej branży. Co ciekawe, ChilliDent proponuje także pomoc w finansowaniu leczenia zębów w ramach systemu MediRaty. Oferta jest atrakcyjna i umożliwia wykonanie kompleksowego leczenia całej jamy ustnej, a co za tym idzie cieszenia się pięknym wyglądem zębów.

Jakie rodzaje zabiegów stomatologicznych oferuje ChilliDent?

Niekwestionowanym atutem ChilliDent jest kompleksowość oferty. W zespole znajdują się lekarze, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, w tym w: implantologii, endodoncji, protetyce, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji. Katalog zabiegów obejmuje:

  • diagnostykę RTG,
  • stomatologię zachowawczą,
  • wstawianie implantów zębowych,
  • profilaktykę stomatologiczną,
  • endodoncję mikroskopową,
  • chirurgię stomatologiczną,
  • protetykę stomatologiczną,
  • leczenie ortodontyczne.

Dzięki zabiegom w ChilliDent, można odzyskać nie tylko piękny uśmiech, ale również dobry nastrój, życie bez bólu, wyższą samoocenę i poczucie wartości, a także poprawić wymowę. Na uwagę zasługuje także oferta skierowana do dzieci. W opcji są wizyty adaptacyjne, wypełnienie zęba mlecznego, wypełnienie światło utwardzalne, fluoryzacja na łyżkach, lakierowanie i lakowanie zęba, usunięcie lub dewitalizacja zęba mlecznego, opatrunek leczniczy w zębie mlecznym. Wszystkie czynności odbywają się z najwyższą troską o samopoczucie małego pacjenta.

Oferta specjalna ChilliTravel

W katalogu usług ChilliDent znajduje się również propozycja turystycznego leczenia dentystycznego. W ramach ChilliTravel klienci mogą skorzystać z zabiegów stomatologicznych poza granicami swojego kraju.

Jakie są korzyści z takiego przyjazdu? Po pierwsze, możliwość skorzystania z kompleksowego leczenia uzębienia. Jednak to nie jedyne atuty oferty. Pakiet ChilliTravel obejmuje również organizację: noclegu w hotelu mieszczącym się niedaleko kliniki, czasu wolnego, zakupu biletów lotniczych oraz transferu z lotniska i na lotnisko, zniżki do pobliskich restauracji z przepyszną kuchnią Włoską, Grecką, Azjatycką oraz Polską. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie (61 852 27 55) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, znajdującego się na stronie internetowej ChilliDent.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here