Czym charakteryzuje się nowoczesna deska sedesowa?

0
3409
Czym charakteryzuje się nowoczesna deska sedesowa?

Większość osób bagatelizuje kwestię wyboru deski sedesowej uważając, że jest to po prostu kawałek plastiku, którego zadaniem jest przede wszystkim oddzielenie chłodnej ceramiki sedesu od ciała i zapewnienie w miarę wygodnego siedzenia.

Większość osób bagatelizuje kwestię wyboru deski sedesowej uważając, że jest to po prostu kawałek plastiku, którego zadaniem jest przede wszystkim oddzielenie chłodnej ceramiki sedesu od ciała i zapewnienie w miarę wygodnego siedzenia. Tymczasem nowoczesne deski sedesowe są robione z różnych materiałów i mają szereg funkcji, które okazują się niezwykle przydatne w codziennej eksploatacji toalety.

Z czego robi się dzisiaj deski sedesowe

Chcąc osiągnąć jak najwyższą jakość swoich produktów, a także by zaspokoić rosnące wymagania klientów, producenci desek sedesowych stosują do ich wytworzenia coraz różniejsze tworzywa. Obok wciąż popularnych desek plastikowych, coraz częściej można spotkać stylowe deski sedesowe drewniane, z drewna prasowanego lub tworzywa MDF na bazie płyty pilśniowej. Niezwykle efektownie wyglądają również deski wykonane z żywicy poliestrowej, tworzącej przezroczysty materiał, w którym można umieścić różne zaskakujące elementy dekoracyjne. Oryginalnym rozwiązaniem są deski ze stali nierdzewnej, które odznaczają się nowoczesną elegancją i ponadprzeciętną trwałością. Równie eleganckie i stylowe są deski sedesowe z DUROPLASTU, który jest tworzywem sztucznym dużo twardszym i sztywniejszym od zwykłego plastiku, różni się także od niego wyglądem, przypominając bardziej ceramikę. Tworzywo to często jest także wzbogacane o środek antybakteryjny, który zwiększa bezpieczeństwo korzystania z toalety.

Deski wolnoopadające – hit wśród nowoczesnych desek sedesowych

Jeśli ktoś chce mieć toaletę na miarę XXI wieku, powinien pomyśleć o desce wolnoopadającej. Ma ona specjalne mocowania oraz system amortyzujący, dzięki czemu w wyniku opadania nie wytwarza żadnych dźwięków. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest niewątpliwie lepsza ochrona samej deski przed pęknięciem. Jest to szczególnie ważne w przypadku desek z takich tworzyw jak DUROPLAST, który jako twardy materiał jest na takie uszkodzenia bardziej narażony: https://tanialazienka.com/pl/p/UNIWERSALNA-DESKA-SEDESOWA-WOLNOOPADAJACA-DUROPLAST/3793. Bezgłośne opuszczanie deski to także komfort, doceniany zwłaszcza przez rodziny z małymi dziećmi. Korzystające z toalety maluchy nie tylko nie hałasują, ale także są bardziej bezpieczne, gdyż deska wolnoopadająca nie jest w stanie im przytrzasnąć paluszków. Warto także wspomnieć, że w takich deskach jest zastosowany najczęściej sprytny system mocowań, dzięki któremu demontaż deski jest niezwykle prosty, a co za tym idzie, utrzymanie nienagannej czystości w toalecie jest także łatwiejsze.

Nowoczesne deski sedesowe zaskakują nie tylko swoją estetyką i funkcjonalnością, ale także i swoją ceną. Wystarczy przejrzeć najnowsze oferty producentów: https://tanialazienka.com/pl/c/Deski-sedesowe/44, by przekonać się, że wysokiej jakości deskę z nowoczesnego tworzywa i z funkcją wolnego opadania można kupić za bardzo rozsądne pieniądze. Warto pamiętać, że tego rodzaju deska z pewnością posłuży dłużej niż zwykła deska z polipropylenu i będzie od niej wyglądała dużo bardziej estetycznie.

Materiał reklamowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here