Domowe sposoby na wybielanie zębów

0
1405

Posiadanie śnieżnobiałego uśmiechu jest rzeczą o której marzą wszyscy dbający o nieskazitelny wygląd. Na kolor naszych zębów ma wpływ to, jak o nie dbamy – szczotkowanie, używanie nici dentystycznej, wizyty u stomatologa, a także dieta i napoje, które spożywamy. Zażółcenie uzębienia można cofnąć poprzez wybielanie u dentysty lub stosując domowe sposoby na wybielanie zębów. Najpopularniejszym jest zrobienie pasty z wody i sody oczyszczonej, jednak może to skutkować osłabieniem szkliwa. Dużo bezpieczniejsze jest stosowanie mieszanki kurkumy i oleju kokosowego. Poza tym można stosować także aktywny węgiel w kapsułkach.

Pielęgnacja skóry małego alergika
Dziecko z alergią to niewątpliwie wyzwanie dla rodzica. Wydaje się, że zagrożenia czyhają na każdym kroku, jednak nie należy wpadać w panikę. Podstawą jest wykrycie substancji uczulających i unikanie ich – mogą to być roztocza, substancje obecne w niektórych płynach do kąpieli i proszkach lub konkretna żywność. Należy także uważać na rośliny i zwierzęta. Alergenów jest dużo, ale może okazać się, że wystarczy używać hipoalergicznych kosmetyków lub zaopatrzyć się w materac odporny na roztocza i nasze życie będzie dużo łatwiejsze.

Kiedy zrobić test ciążowy
Oczekiwanie na potomka to dla wielu z nas radosny okres w życiu. Nie możemy się doczekać informacji o ciąży, czego skutkiem może być wykonanie testu ciążowego za wcześnie. Warto wiedzieć, że test ciążowy powinien być wykonany ok. 2 tygodni po stosunku przy którym mogło dojść do zapłodnienia lub w dniu spodziewanego rozpoczęcia kolejnego cyklu – pierwszego dnia krwawienia. W ten sposób możemy uzyskać najprawdopodobniejszy wynik testu.

www.zdrowietiens.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here