Fryzury idealne na plażę

0
1559

Jeśli wybieramy się na wakacyjne plażowanie na pewno nie chcemy, aby odpoczynek zakłócały nam przysłaniające włosy kosmyki. Jeśli więc nie masz pomysłu na wakacyjną fryzurę ten tekst jest dla Ciebie.
Luźny koczek związany chustką

Bardzo popularną i funkcjonalną fryzurę tego lata stanowią włosy przewiązane chustką. Na czubku głowy związujemy luźny koczek i zabezpieczamy go wsuwkami. Na koniec zwijamy chustkę, przesuwamy jak pod koczkiem i związujemy kokardkę na czubku głowy tuż nad linią czoła. Zamiast kokardki możemy spróbować jedynie zawiązać chustkę i pozwolić luźno zwisać dwóm końcom. Przy takiej fryzurze włosy nie tylko nie będą wpadać nam do oczu, ale chusteczka dodatkowo ochroni nasze głowy przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Korona z warkoczy oplecionych wokół głowy

Aby wykonać tę fryzurę wystarczy podzielić włosy na pół i zapleść po obu stronach, dwa, równe warkocze. Następnie oplatamy je wokół głowy, bądź łączymy z tyłu i przypinamy wsuwkami, bądź żabkami. Fryzura będzie pasowała przede wszystkim dziewczynom posiadającym grube, długie włosy. Dzięki temu warkocze będą bardziej widoczne, a cały koszyczek będzie prezentował się jeszcze lepiej.

W takich fryzurach nawet długie włosy nie będą zanadto ogrzewać nas w upalne dni. Będą one również oryginale i piękne będą zdobiły nasze letnie stylizację. Dodatkowo pływanie czy siedzenie w wodzie, podczas gdy mamy rozpuszczone włosy może narazić je na nadmierny kontakt ze słoną, morską wodą. Taka czynność potrafi działać na nie wysuszająco i po urlopie możemy ubolewać nad stanem naszej fryzury. Dlatego też nawet spięcie włosów w luźny kucyk czy też niedbały koczek jest lepszą alternatywą niż pozostawianie ich rozpuszczonymi, narażonymi na działanie morskiej wody i silnego wiatru.

www.trenujmadrze.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here