Ile trzymają się sztuczne rzęsy?

0
1365
Ile trzymają się sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy stają się coraz bardziej doskonałe i wygodniejsze. Tak samo jest też z klejami, które są już wystarczająco bezpieczne i delikatne, aby mogły korzystać z nich nawet osoby dotknięte alergią. Ile trzymają się sztuczne rzęsy? Jeśli zostaną wykonane przez profesjonalistkę, to bez problemu utrzymają się kilka tygodni, bez konieczności codziennego tuszowania rzęs. Mamy do wyboru bardzo dużo rodzajów sztucznych rzęs – wszystko zależy od ich grubości

Sztuczne rzęsy idealnie nadają się na imprezę – przy dużym staraniu możesz nakleić je nawet sama: aby to zrobić, należy u nasady umieścić cienki paseczek z rzęsami. Po użyciu wystarczy odkleić go od rzęs, i przechowywać na kolejną okazję. Musisz pamiętać, że ten rodzaj makijażu nie nadaje się do używania na co dzień.

Co zatem należy zrobić, żeby cieszyć się pięknymi rzęsami w ciągu dnia? Świetnym pomysłem wydaje się możliwość zagęszczenia własnych rzęs kępkami rzęs syntetycznych. Efekt nie będzie tak oszałamiający jak w przypadku całych sztucznych rzęs, jednak takie rzęsy posłużą nam troszkę dłużej. Ile trzymają się sztuczne rzęsy zrobione w ten sposób? Na pewno będzie to około tygodnia. Należy jednak pamiętać, aby takie zagęszczanie wykonywała już specjalistka, która wybierze odpowiednie miejsca do zagęszczenia.

Jeśli już założysz sztuczne rzęsy syntetyczne, to pamiętaj o kilku ważnych sprawach:
– nie dotykaj ich przez jakiś czas, dopóki klej dobrze nie wyschnie
– koniecznie unikaj miejsc wilgotnych i gorących (basen, sauna, gorąca kąpiel itp.)
– nie używaj przy oczach preparatów kosmetycznych na bazie tłuszczów
– nie stosuj zalotki

Istnieją również przeciwwskazania do tego zabiegu. Bezwzględnie nie mogą poddawać się im osoby, które chorują na zapalenie spojówek. Również osoby mające inne stany zapalne oka powinny się powstrzymać przed sztucznymi rzęsami, a także osoby z jęczmieniami. Dla bezpieczeństwa przed zabiegiem należy wyjąć szkła kontaktowe – ponownie będzie je można założyć po upływie około 48 godzin.

www.enjoythelittlethings.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here