Jak ją zaskoczyć? Pomysły na niespodzianki!

0
1209
niespodzianki dla dziewczyny
fot. pexels.com

Nie każdy lubi niespodzianki, ale każdy lubi, gdy ktoś bliski okazuje mu miłe gesty. Dziś podpowiemy Ci zatem, co możesz zrobić, aby sprawić jej trochę radości i wywołać uśmiech na jej twarzy!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/czas-na-relaks-dla-dwojga-ten-dzien-jest-nasz/

Śniadanie lub kawa do łóżka

Jeśli ona wstaje zawsze przed tobą, bo jest rannym ptaszkiem, a ty wolisz pospać dłużej, zrób ten wyjątek choć raz na jakiś czas. Wstań razem z nią lub nawet nieco wcześniej. Powiedz, aby została w łóżku, a ty przyniesiesz śniadanie, które będziecie mogli zjeść razem w łóżku. Jeśli ona nie lubi jeść śniadania w łóżku albo zjada je nieco później, to może kawa lub herbata. Taki gest jest naprawdę miły, a niezapowiedziany sprawi, że ona poczuje się wyjątkowo.

Zabierz ją na niezaplanowany spacer

Wiele kobiet uwielbia spacery, za to mężczyźni raczej od nich stronią. Jeśli ona uwielbia spacerować, oddychać świeżym powietrzem to tak naprawdę na co czekasz. Oznajmij się rano, np. przy tym śniadaniu, że wieczorem zabierasz ją na spacer w fajne miejsce. Wybierz do tego fajny park i pójdźcie tam się przejść. Takie drobne gesty są naprawdę miłą niespodzianką i fajnym wspomnieniem.

Ugotuj lub zamów jedzenie

Jeśli w waszym związku to ona zazwyczaj gotuje, spraw jej tą przyjemność i to ty coś ugotuj albo zamów wasze ulubione danie z ulubionej restauracji. To będzie dla niej naprawdę duży odpoczynek, który sprawi, że będzie mogła odetchnąć i poczuć się swobodniej, bo zdejmiesz z jej barków kolejny obowiązek. 

Kwiaty bez okazji

Kwiaty czy inne upominki podarowywane z jakiejś konkretnej okazji nie są tak cudowne, jak kwiaty bez okazji. To wtedy kobieta czuje się doceniona i kochana. Tak więc postaraj się raz na jakiś czas dać jej kwiaty bez okazji. Może to być róża, mały bukiet, a nawet roślina doniczkowa.

Tak naprawdę każda z wyżej opisanych propozycji do zrobienia niespodzianki i miłego gestu najlepiej sprawdzi się, jeśli zrobisz to bez żadnej większej okazji. Wtedy właśnie ona poczuje się bardzo wyjątkowo i doceni taki gest jeszcze bardziej, niż gdybyś zaskoczył ją nim w dzień jakiejś rocznicy.

Przeczytaj też: http://www.zdrowieinatura.pl/jakich-substancji-unikac-w-kosmetykach/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here