Jak nas widzą…

0
1661

Oczy są elementem naszej urody, który otwiera drzwi do naszej duchowości. Sposób w jaki jesteśmy postrzegane przekłada się już na nasz opis, krótką „”charakterystykę””. Nic nie podkreśli ich urody jak trwałe cienie do powiek. Kosmetyk taki powinien charakteryzować się nie tylko trwałością makijażu ale również składem na bazie naturalnych produktów.
Przy doborze cieni przy ich zastosowaniu należy zwrócić uwagę na brak reakcji alergicznych, aby nie podrażniały oczu i powiek, były łatwe w aplikacji, a przy tym wydajne i w przystępnej cenie.
Nowe cienie? a może też nowa fryzura?
Obecnie modne jest farbowanie włosów metodą panelową inaczej flamboyage, który ma na celu uzyskanie jak najbardziej naturalnego efektu włosów „”potraktowanych”” przez słońce, czyli delikatnego rozjaśnienia promieniami słonecznymi. Efekt ma być widowiskowy, piękny, a nade wszystko subtelny. Metoda ta polecana jest tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, gdyż technika panelowa wymaga doświadczenia w starannym i dokładnym nakładaniu farby koloryzującej na kosmyki włosów. Uzyskany efekt potrafi nawet w optyczny sposób zwiększyć objętość naszych włosów i bujność fryzury.
Dla kobiet, które w przeciwieństwie pragną „”ugłaskać”” swoją fryzurę polecane są prostownice do włosów. Przy wyborze pamiętajmy, że idealna prostownica ma przede wszystkim chronić nasze włosy. W dalszej kolejności zwracamy uwagę na rodzaj płytek dopasowany do naszych włosów, na budowę i parametry, na dodatkowe funkcje i wyposażenie oraz markę i cenę.
Ranking prostownic na polskim rynku fryzjerskim objęły produkty takich firm jak: Remington, Efalock, BaByliss Paris, Tondeo, Vidal Sassoon czy Wahl.

blogprasa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here