Kombinezon pełen elektrod, który wspomoże ćwiczenia. Brzmi jak fantastyka naukowa? Przekonaj się, że to możliwe!

0
798
ems

Chciałbyś szybko zbudować masę mięśniową i zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Marzysz o idealnej sylwetce, ale nie jesteś przekonany do codziennego uczęszczania na fitness i godzinnego lub nawet dłuższego treningu? W takim razie nowoczesny sposób, wykorzystujący kombinezon z elektrodami elektrostymulującymi mięśnie jest właśnie dla ciebie.

Specjalny kombinezon do ćwiczeń

Ćwiczenia zazwyczaj kojarzą nam się z luźnymi strojami, takimi jak szorty i T-shirt ub bokserka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać podczas niego nowoczesne materiały, które zapewnią jednocześnie wygodę, swobodę oraz najwyższy poziom higieny.

Takimi cechami odznacza się właśnie nowoczesny kombinezon do ćwiczeń, wyposażony w zestaw elektrod, które służą elektrostymulacji mięśni. Jest bardzo komfortowy ze względu na wykorzystanie elastycznych, oddychających materiałów, a także higieniczny, gdyż minimalizuje ilość wydzielanego potu poprzez dobre odprowadzanie ciepła. Jego zaleta to także bezszwowy krój, dzięki czemu nie pozostawia na ciele odcisków czy otarć.

Jak działa kombinezon?

Kombinezon to jeden z elementów systemu treningowego MEON EMS. Oprócz niego w skład zestawu wchodzi kontroler oraz aplikacja, które odpowiadają za regulację pracy elektrod – a co za tym idzie, bezpośrednio odpowiadają za osiągane efekty.

System MEON EMS działa na zasadzie impulsów elektrycznych, które z elektrod wbudowanych w kombinezon przechodzą do ciała. Tam docierają do wielu dużych grup mięśniowych jednocześnie, stymulując je podobnie, jak naturalne impulsy nerwowe. Dzięki temu mięśnie są aktywizowane do wzrostu oraz zwiększania swojej siły.

Najważniejsze  efekty osiągane za sprawą systemu EMS

System EMS jest doceniany przede wszystkim za niezwykłą efektywność i szybkość pojawienia się rezultatów. Wystarczy już kilka godzinnych sesji w kombinezonie, aby odczuć wyraźną różnicę i zobaczyć, jak ciało powoli się zmienia, nabierając wymarzonych kształtów. Co więcej, często aktywność ta może być wykonywana tylko raz w tygodniu, co jest niebywałym ułatwieniem dla wszystkich zapracowanych i zabieganych osób.

Jednym z niezwykle ważnych efektów, jakie zapewnia korzystanie z elektrostymulacji mięśni, jest poprawa wyglądu i jędrności skóry. Nie tylko zostaje usunięta spod niej tkanka tłuszczowa, ale także jest ona lepiej ukrwiona i pobudzona do samodzielnej regeneracji.

Inne ważne cechy treningu z systemem MEON EMS to przede wszystkim lekkość ćwiczeń i brak kontuzji, które mogłyby za sobą pociągnąć. Dzięki temu technologia ta doskonale sprawdza się nawet w przypadku osób, które nie mogą korzystać z innych treningów.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o treningu EMS albo znaleźć studio, w którym będziesz mógł zacząć z niego korzystać? Odwiedź stronę https://meonems.pl/trening-ems/ i dowiedz się wszystkiego, co konieczne!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here