Kryolan – więcej niż kosmetyki

0
1682
Kryolan – więcej niż kosmetyki

Idealny makijaż jest prawdziwą sztuką. Dobór odpowiednich podkładów pod rodzaj i kolor skóry wzmaga znajomości kosmetyków i typów skóry. Wiedzą o tym doskonale profesjonalni makijażyści, którzy używają tylko najlepszych kosmetyków, takich jak te od marki Kryolan. To wiodąca firma zajmująca się tworzeniem kosmetyków naturalnych już przeszło od 70 lat.

Historia marki Kryolan

Hasłem niemieckiej marki Kryolan jest zdanie, iż makijaż jest nauką. Od początku nad odpowiednim kolorytem, konsystencją i kryciem pracuje twórca firmy Arnold Langer, który już jako młody chemik zaczął zajmować się sztuką makijażu. Jak wiemy odpowiedni make-up służy nie tylko kobietą, które z nim czują się lepiej i bardziej atrakcyjnie. Profesjonalny makijaż wykorzystywany jest w kinie, teatrze, operze, na wybiegu, w telewizji, czy do efektów specjalnych. Musi być on niezawodny i trwały. Takie są kosmetyki od marki Kryolan. Arnold Lange przez lata opracowywał specjalne receptury, które stały się ostatecznie wiodącymi, profesjonalnymi kosmetykami wykorzystywanymi na całym świecie. To właśnie ta firma jako pierwsza zaczęła zaopatrywać w kosmetyki filmowców i gwiazdy teatru czyniąc makijaż prawdziwą sztuką. Arnold Lange zafascynowany był teatrem i makijażem tam stosowanym. Chciał połączyć swoją pasję z zawodem chemika i tak zaczął tworzyć kosmetyki. Dziś Kryolan to ponad 16 tysięcy rozmaitych produktów do sztuki makijażu.

Makijaż jako nauka

Fabryka w Berlinie miesza tekstury, tworząc barwy, których wcześniej nie widziano w kosmetykach profesjonalnych do makijażu. Gama ta jest nadal udoskonalana i mimo 750 odcieniu, nadal tworzone są nowe. Kryolan to firma rodzinna, pokoleniowa, która tworzy od ponad 70 lat. Kosmetyki to nauka, bo makijaż ten musi być doskonały i bardzo trwały, zwłaszcza jeśli chodzi o film i teatr. Kosmetyki te muszą się znacznie różnić od tych, które można znaleźć na sklepowych półkach. Światło kamer, scenicznych reflektorów, specjalne efekty – makijaż w tym świetle musi być perfekcyjny i nieskazitelny. Przy tym wszystkim tego rodzaju make-up musi być przyjazny i lekki dla skóry, nie może powodować uczulenia i podrażnienia skóry twarzy. Kryolan to marka, która ma bogate doświadczenie kliniczne, kosmetyki tej firmy poddawane są testom, dlatego są nie tylko kryjące, ale też całkowicie bezpieczne dla skóry.

To więcej niż profesjonalne kosmetyki, to marka sama w sobie, która od lat przekonuje do siebie konsumentów z ponad osiemdziesięciu krajów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here