Materac hybrydowy: rewolucyjny sposób na zdrowy sen

0
3332
Materac hybrydowy: rewolucyjny sposób na zdrowy sen

Od tego, czy wysypiamy się w ciągu nocy, zależy to, czy będziemy mieli dobry, pełen energii dzień. Jeżeli podczas nocnego wypoczynku zregenerujemy siły, w ciągu dnia możemy liczyć na dobry nastrój, pozytywną energię do działania oraz brak dolegliwości takich jak bóle pleców. Aby to osiągnąć, warto wybrać do sypialni nowoczesny materac hybrydowy, zapewniający komfort wypoczynku. Na czym polega jego innowacyjność?

Jak działa materac hybrydowy?

 Materac hybrydowy Sealy łączy w sobie dwie najpopularniejsze obecnie technologie, aby zagwarantować komfortowy sen w naprawdę luksusowych warunkach. Pierwsza z nich opiera się na zastosowaniu mocnego, odpornego na działanie czasu wkładu wykonanego ze sprężyn kieszeniowych typu Apex™ HS Coils . Sprężyny wykonano z elastycznego i bardzo mocnego stopu tytanu, dzięki czemu są one wytrzymałe i zapewniają dobre podparcie kręgosłupa, a podczas użytkowania nie wydają charakterystycznego dźwięku „trzeszczenia”, typowego dla sprężyn niskiej jakości. Każda sprężyna została umieszczona w oddzielnym woreczku, dzięki czemu pracuje jako niezależny mechanizm, dopasowując się do kształtu ciała niezależnie od tego, jak często zmieniasz pozycję podczas snu. Dzięki tej technologii materac hybrydowy spełni oczekiwania osób o dużej wadze ciała oraz tych, które borykają się z bólami pleców.

Drugą ważną technologią wykorzystaną do produkcji materaca hybrydowego Sealy jest zastosowanie żelowej pianki Gel Memory Foam, która zapamiętuje nacisk ciała podczas snu i dopasowuje się do jego pozycji. Co więcej, pianka ta została wykonana z materiału OptiCool™, który pomaga uniknąć gromadzenia się nadmiaru ciepła na powierzchni materaca, dając przyjemne uczucie chłodu.

Czym wyróżnia się materac hybrydowy?

 Materac hybrydowy zapewnia dobre podparcie kręgosłupa dzięki zastosowaniu wkładu sprężynowego oraz systemu Gel CoreSupport Center™, który wzmocnienia środkową strefę materaca, odpowiedzialną za podtrzymanie ciała na odcinku biodrowym i lędźwiowym. Dużym plusem jest wykorzystanie inteligentnych technologii, dzięki którym materac hybrydowy Sealy zapewnia większy komfort niż produkt tradycyjny. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie dodatkowej warstwy pianki OptiPro™ Memory Foam z pamięcią, która delikatnie otula ciało, dopasowując się do jego naturalnych krzywizn i częstych zmian pozycji. Efekt działania aktywnej pianki uzupełnia warstwa materiału ForeverFlex™ Fabric, który wyróżnia się dużą elastycznością punktową, dynamicznie dopasowuje się do ciała podczas snu, rozluźniając mięśnie i nie uciskając delikatnych naczyń krwionośnych. Dzięki tym rozwiązaniom materac hybrydowy jest wygodny, a śpiąc na nim nie mamy wrażenia, że jest on zbyt twardy.  

 Materac hybrydowy to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz większe grono zwolenników, doceniających ciekawe połączenie najważniejszych cech, czyli wygody i podparcia kręgosłupa. Warto przekonać się, w jaki sposób zastosowane innowacje pomagają zapewnić zdrowy i wygodny sen na co dzień.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here