Męskie krótkie fryzury

0
1588
Męskie krótkie fryzury

Krótkie włosy u mężczyzn są modne od zawsze. Bez względu na sezon, na pokazach modny jest to najczęściej widziana fryzura. Oczywiście ze stylizacją krótkich włosów u mężczyzn można całkiem nieźle pokombinować, tworząc fantastyczne stylizacje. Mężczyźni poświęcają coraz więcej czasu swoim włosom, kreując swój oryginalny i indywidualny wizerunek. A co jest teraz modne?

Top trendy w krótkich fryzurach męskich

Fryzurą ponadczasową jest tak zwane cięcie militarne. Krótko przystrzyżone włosy na jedną długość są wciąż bardzo modne. Wielu mężczyzn wybiera takie cięcie ze względu na wygodę. Nie wymaga ona żadnych stylizacji, jednak warto wiedzieć, że nie do każdego typu twarzy ona pasuje. Najlepiej we fryzurze militarnej wyglądają mężczyźni o twarzy kwadratowej, prostokątnej lub podłużnej.

Do fryzur trochę bardziej wymagających należą najpopularniejsze obecnie wygolone boki i tył głowy, a dłuższa góra. Już od kilku sezonów fryzura taka jest największym trendy, a mężczyzn z nią można spotkać niemal na każdej ulicy. Co ciekawe, możliwości przy takiej fryzurze jest naprawdę wiele, ponieważ wygolony tył i boki to tylko baza, natomiast to, co będzie dziać się na górze, zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji i naszej wyobraźni. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest przeczesanie włosów na bok z wyraźnym przedziałkiem po jednej stronie. Mężczyźni, którzy chcą dodać sobie elegancji, zaczesują włosy gładko, albo do tyłku albo na bok. Często wybierana jest także fryzura z „artystycznym nieładem”. Dłuższe włosy wystarczy przeczesać palcami z drobiną żelu lub gumy do włosów i fryzura gotowa.
Doskonale prezentuje się również grzywka, zwłaszcza, kiedy mężczyzna posiada naturalnie kręcone włosy.
Warto wspomnieć, że obecnie do krótkich fryzur męskich dodawany jest zarost o średniej bądź większej długości. Przez kobiety postrzegany jest za seksowny, męski i elegancki – co ciekawe, ponieważ zarost kiedyś świadczył o niechlujności. Dziś korzystanie z usług barberów i ułożona fryzura do synonim szyku i dobrego gustu.

www.stylizara.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here