Na co zwrócić uwagę wybierając salę weselną?

0
743
Na co zwrócić uwagę wybierając salę weselną

Jednym z najważniejszych zadań podczas organizacji uroczystości weselnej jest wybór sali weselnej. Wbrew pozorom jest to często dość problematyczna kwestia, ze względu na szereg lokalizacji, które oferują tego typu usługi. Jakie elementy mają znaczenie podczas wyboru sali weselnej? W jaki sposób powinna być skonstruowana umowa? Jakie dodatki warto wziąć pod uwagę? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Jakie elementy mają znaczenie?

Wybierając salę weselną musimy pamiętać o dogodnej lokalizacji i korzystnej infrastrukturze danego lokalu. Ważna jest kwestia dostatecznej liczby toalet, kuchni. Każdy lokal powinien być odpowiednio oświetlony. Zanim zdecydujemy się na konkretne miejsce, warto wcześniej po zapadnięciu zmroku określić czy możliwe jest wytworzenie odpowiedniego nastroju. Sala główna powinna mieć satysfakcjonującą akustykę. Nie bez znaczenia jest klimatyzacja. Kiedy w pomieszczeniu znajduje się ponad 100 osób, wówczas w środku może być bardzo duszno- warto mieć to na uwadze. Lokal powinien być też przystosowany dla niepełnosprawnych osób. Dla osób palących strzałem w dziesiątkę okaże się palarnia. Piękną i funkcjonalną salę weselną znaleźć można na stronie https://www.trzyroze.pl/wesela.

W jaki sposób powinna być skonstruowana umowa?

Szczegóły umowy powinny być przedstawione na piśmie i podpisane przez obie strony. Na dokumencie powinny znajdować się takie informacje, jak chociażby termin płatności, kwestia ewentualnej zaliczki, ilość kelnerów pracujących przy stołach. Zwróćmy uwagę na uprawnienia pracowników, a także na ich doświadczenie- im będzie wyższe, tym lepiej dla nas.

Jakie dodatki warto wziąć pod uwagę?

Wybierając salę weselną znaczenie mogą mieć również dodatki. Do przykładowych zaliczyć możemy alkohol wliczony w cenę. Niekiedy zdarza się, że usługi barowe wliczane są w ostateczne koszty, co jest dogodnym rozwiązaniem. Nie bez znaczenia jest kwestia dekoracji i oświetlenia. Pamiętajmy o tym, aby zapytać się o usługi montażowe. Każdorazowo najważniejsze jest bezpieczeństwo gości, o czym nie możemy zapominać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here