Nowy Jork w pigułce

0
1170
Nowy Jork w pigułce

Fascynuje Cię Nowy Jork? Metropolia, która nigdy nie śpi także Tobie spędza sen z powiek? Myśląc o tym wyjątkowym mieście zapewne w Twojej głowie pojawią się specyficzne obrazy. Istnieje kilka tak zwanych symboli Nowego Jorku, które powinieneś znać, jeśli to miasto Cię interesuje.
Pierwszym co przychodzi na myśl o tym wyjątkowym miejscu są oczywiście wysokie i robiące niesamowite wrażenie drapacze chmur. Te wyjątkowe konstrukcje ciągną się tak wysoko ku górze, że od poszukiwania wzrokiem ich szczytów szybko rozbolałby Cię kark. Kolejnym symbolem Nowego Jorku jest metro. Ogromna ilość skomplikowanych linii tworzy niby pajęczą sieć pod całym miastem. Dzięki niemu poruszanie się po Nowym Jorku jest proste i szybkie. W podziemiach kwitnie także swoista kultura. Nieskończone rzesze muzykantów i artystów właśnie tak spędzają ogromną część swojego życia sprawiając, że pobyt w nowojorskich podziemiach jest niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem.
Poruszając temat symboli nie można także zapomnieć o wyjątkowych alkoholach często wybieranych przez konsumentów nowojorskich barów i kojarzących się z miastem. Mowa tu oczywiście o drinku o nazwie Cosmopolitan Drink ten tak samo, jak Manhattan na stałe wgryzły się w kanon tego miasta. W jego skład wchodzi wódka, likier pomarańczowy, sok żurawinowy oraz skórka pomarańczy i sok z limonki.
Całość serwuje się w schłodzonym lodem kieliszku.
Drink jest wytrawny z lekką nutką słodyczy czym podbija serca i podniebienia zarówno koneserów, jak i ciekawych czegoś nowego nowicjuszy.

www.alebutik.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo było grane
Następny artykułWieczór z filmem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here