Opel Corsa opc

0
1273
Opel Corsa opc

Samochód Opel Corsa opc to najbardziej popularny samochód wśród polskich kierowców. Można go kupić z silnikiem o mocy 207 koni mechanicznych, a cena za jeden egzemplarz wynos około dziewięćdziesiąt tysięcy pięćset złotych.
Topową wersję tego samochodu można poznać po niebieskim kolorze, który jest zarezerwowany dla tej wersji pojazdu oraz po zmienionym zderzaku z grillem, który posiada dużo większe wloty powietrza. Poza tym kolejną zmianą jest aluminiowa obwódka, którą możemy porównać do wlotu powietrza z maski silnika z Porsche 911. Uwagę mogą zwrócić na nas, także poszerzone nadkola i nakładki na progach oraz innowacyjny projekt nowych felg. Natomiast tył samochodu zaprojektowano na inny wzór, w którym zmieniono zderzak oraz dodano dyfuzor z podwójnie zamontowanymi rurami wydechowymi. Poza tym całość projektu jest uwieńczona nowoczesnym spojlerem dachowym, który dostępny jest w kilku rozmiarach.
W środku tego samochodu zadbano o jego wygląd sportowy. Znajdziemy w nim między innymi elegancko wyprofilowane fotele z komfortowymi zagłówkami, aluminiowe nakładki oraz nowo wyprofilowaną kierownicę. Pod maską tego pojazdu pracuje mocny niż dotychczas silnik z turbiną o pojemności 1,6 litra. W jego najnowszym egzemplarzu posiada on moc dwieście siedem koni mechanicznych oraz dwieście czterdzieści pięć momentu obrotowego. Moc z motoru przekazywana jest na przednie koła za pomocą ręcznej skrzyni biegów z sześcioma przełożeniami. Samochód ten ma bardzo przyzwoite osiągi, bowiem przyspieszenie do setki trwa zaledwie w 6,8 sekundy.

www.odzyskajdzien.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here