Operacje plastyczne piersi

0
1428

Piękny i duży biust świadczy o kobiecości. Nic więc dziwnego, że każda kobieta dokładna wszelkich starań, by dbać o swoje piersi. Często, gdy naturalne sposoby zawodzą, udają się do specjalistów z zakresu chirurgi plastycznej w celu przeprowadzenia zabiegu operacyjnego. Jest to niezwykle poważna decyzja, którą należy bardzo poważnie przemyśleć, ponieważ taki zabieg może ingerować w organizm i sposób jego funkcjonowania.
Operacje plastyczne piersi – co trzeba o nich wiedzieć? Na pewno wiedzę na temat specyfiki takich zabiegów należy czerpać bezpośrednio od specjalistów. Warto więc udać się do chirurga plastycznego w celu skonsultowania się, poznania wszystkich aspektów ewentualnej operacji. Specjalista rozwieje wszystkie wątpliwości, w jasny sposób opisze standardowy zabieg powiększenia piersi. Na pewno uprzedzi on o fakcie, że nie zawsze zabieg daje oczekiwane przez pacjenta rezultaty. Poda również cenę, która nie należy do najniższych. Prywatne klinki plastyczne to elitarne placówki, w których ceny zabiegów liczone są w tysiącach złotych. Należy więc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto wydawać takie środki na operacje plastyczne. Trzeba mieć też świadomość tego, że po operacji będziemy narażeni na ogromny ból, ponieważ konieczne będzie przejście rehabilitacji, która ma pomóc dostosować się organizmowi do zmian zachodzących w ciele. Pierwsze dni po przejściu operacji oznaczają czas wyrzeczeń. Konieczne jest na przykład noszenie specjalnego ubrania obciskającego. Zabieg chirurgiczny charakteryzuje się dużą precyzją, ale nie jest na tyle doskonały, by nie pozostawić po sobie śladów w postaci blizn. Trzeba o tym wiedzieć wcześniej i mając tę wiedzę podjąć ostateczną decyzję.
Operacje plastyczne piersi nie są zagrożeniem dla przyszłych mam planujących karmić dziecko piersią. Implanty umieszczane są wówczas pod mięśniem klatki piersiowej. Takie rozwiązanie jest też optymalne z tego powodu, że nie zwiększa w żaden sposób ryzyko wystąpienia nowotworu piersi czy innych chorób.

www.gdansk4u.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here