Pakujemy się nad morze

0
1116
Pakujemy się nad morze

Choć mamy obecnie połowę zimy i trudno w to uwierzyć, to nie wiadomo kiedy lato nas zaskoczy. Odliczamy dni i tygodnie, planujemy powoli wakacyjne wyjazdy, chodzimy na siłownię, aby pięknie prezentować się na plaży. Choć mamy w zanadrzu jeszcze kilka miesięcy, to warto już dziś usiąść z kartką papieru i zastanowić się, co zabrać nad morze na nasze wymarzone wakacje. Dzięki temu będziemy czuli, że nasz wyjazd jest bardziej w zasięgu ręki.
Aby nasz wyjazd się udał, spakujmy kostiumy kąpielowe. Przecież po to właśnie jedziemy nad morze- aby wygrzewać się na plaży, opalać się, pluskać w wodzie w morzu lub w hotelowym basenie. Kostium kąpielowy to więc podstawa. Postawy na kilka sprawdzonych fasonów podkreślających naszą sylwetkę, ale także takich, w których czujemy się swobodnie i naturalnie.
Myśląc o tym, co zabrać nad morze nie możemy pominąć ręczników. Spakujmy od razu kilka sztuk, gdyż nawet nie zauważymy kiedy zdążą się nam zamoczyć lub zabrudzić. To szczególnie ważne, jeśli jedziemy z naszymi dziećmi!
Po trzecie- nad morzem nie może zabraknąć tam emulsji do opalania. Nie chcemy przecież spiec się jak raki już pierwszego dnia pobytu. Olejek do opalania z wysokim filtrem, mleczko po opalaniu, emulsja do smarowania to podstawa w każdej torbie plażowej. Wybierajmy te kosmetyki, które mają wysoki filtr. I tak nadmorskie słonko zdąży nas opalić i wrócimy do miasta z piękną brązową skórą. Aby jednak taka pozostała, musimy odpowiednio ją chronić i nawilżać.
Pamiętajmy także o spakowaniu naszej ukochanej książki!

www.chilimy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here