Pozbądź się szpecących blizn

0
1644

Pooperacyjne pozostałości szpecące naszą skórę to problem, który dotyka wiele osób. Szczególnie wrażliwy może być dla kobiet, kiedy to ślad po przebytym cesarskim cięciu może wywołać odczucie dyskomfortu i niechęć przed rozbieraniem się. Blizna jednak nie musi pozostawać na naszym ciele na zawsze. Co zrobić żeby podczas wakacji nad morzem bez skrępowania móc założyć dwuczęściowy kostium kąpielowy?

Na ratunek przychodzą pszczoły, a konkretnie maść propolisowa. Propolis jest lepką, żywiczą substancją, którą pszczoły pokrywają wnętrze ula. Substancja ta ma silne właściwości bakteriobójcze i bakteriostatyczne. Zawarte w nim flawonoidy, estry, kumaryny, sterole, kwasy tłuszczowe i mikroelementy dzięki synergicznemu działaniu powodują regenerację skóry w przypadku chorób i ran.
Aby pozbyć się szpecących blizn pourazowych i pooperacyjnych zgrubienia należy smarować maścią propolisową. Kuracja może być długotrwała, ale jej systematyczne stosowanie dwa razy dziennie w konsekwencji sprawi, że skóra na powrót stanie się gładka.

Propolis dostępny jest bez recepty w sklepach zielarskich. Nic nie stoi także na przeszkodzie żeby zapytać o niego pobliskich pszczelarzy. Przed kuracją, należy jednak obowiązkowo sprawdzić czy nie jest się uczulonym na produkty pszczele. Zamiast poprawić pogorszy to bowiem kondycję naszej skóry.

minimki.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here