Profesjonalne usługi stomatologiczne w Łodzi

0
1486
Profesjonalne usługi stomatologiczne w Łodzi

Wizyty u stomatologa i takie zabiegi jak np. wyrywanie zębów są obecnie niemal bezbolesne, a wysoka jakość oferowanych usług i wykwalifikowany personel sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wizytę u specjalisty. Co ciekawe, obecnie w jednym miejscu istnieje możliwość skorzystania z pomocy kilku lekarzy. Tak wygląda sytuacja w łódzkiej klinice Ultimed.

Klinika Ultimed – jakie usługi oferuje pacjentom?

Klinika Ultimed z Łodzi oferuje głównie usługi stomatologiczne, takie jak: ekstrakcja zębów, usuwanie zębów, a nawet takie zabiegi jak hemisekcja a resekcja zębów. Na miejscu istnieje też gabinet endokrynologiczny i ginekologiczny. Endokrynologi i ginekolog współpracują ze sobą, co jest dobrym rozwiązaniem m.in. dla kobiet w ciąży, które mogą w trakcie jednej wizyty uzyskać pomoc różnych specjalistów. Z kolei gabinet stomatologiczny wyróżnia się wysoką jakością usług, ze specjalizacją w zakresie protetyki i implantów.

Na miejscu, w klinice istnieje też pracownia protetyczna, co dodatkowo ułatwia i przyśpiesza pracę lekarzy i współpracę z pacjentami. Dodatkowym atutem jest obecność chirurga, co podnosi jakość oferowanych przez gabinet usług.

Ofertę usług kliniki Ultimed można znaleźć także na stronie internetowej – ultimed.com.pl. Jak podkreślono tam, główną ideą powstania tego miejsca jest połączenie pracy lekarza stomatologa z innymi lekarzami, dzięki czemu pacjent szybko i w jednym miejscu zyskuje fachową pomoc i poradę specjalisty. Ma to znaczenie w przypadku wyjątkowych pacjentów, w tym tych, którzy przygotowują się do zabiegów chirurgicznych i wymagają wizyty u stomatologa oraz kobiet w ciąży. Wszechstronna opieka medyczna pozwala też na leczenie poważnych schorzeń w jednym miejscu i pod czujnym okiem specjalistów. Kadrę tworzą wyspecjalizowani lekarze, a fachowca obsługa i przyjazna atmosfera miejsca wpływają na jakość świadczonych zabiegów.

W klinice istotną uwagę zwraca się na komunikację wśród lekarzy. Ma to znaczenie w sytuacji kiedy pacjent wymaga jednoczesnej opieki kilku lekarzy, a dobry kontakt i szybka interwencja są nieodzowne, aby dbać o zdrowie i właściwe samopoczucie pacjentów w trakcie leczenia i później.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here