Rady

0
1597

Szczepionka przeciw grypie i możliwe powikłania, które mogą dać niepożądany efekt to do tej pory lek podawany dobrowolnie i każdy sam decyduje o tym, czy się zaszczepi czy też nie. Objawy po tej szczepionce, mogą być różne. Negatywne to, ból głowy, mięśni, nie za dobre ogólne samopoczucie, bezsenność, czy gorączka. Występują też poważniejsze objawy, lecz są one bardzo rzadkie u nielicznych osób może dojść do zapalenia mózgu, czy uszkodzeniem nerwów. To czy przyjmiemy tę szczepionkę, zależy tylko i wyłącznie od nas samych.
Przygotowanie organizmu do zimy, kiedy pozbawiony jest świeżych witamin jest bardzo ważną dziedziną. Jesienią i zimą należy w pierwszej kolejności zadbać o regularne posiłki oraz zdrową dietę. To istotna sprawa dla młodych, starszych i bardzo starych osób. Dieta powinna być bogata w tłuszcze, białko, a ze stosunkowo małą ilością węglowodanów, które w dużej mierze są odpowiedzialne za przybieranie na wadze u większości osób. Warto jeść dużo warzyw i dużo smacznych ryb, które posiadają cenne kwasy i witaminy. W tym okresie nasza odporność jest obniżona i trzeba szczególnie o siebie zadbać, znajdując na przykład czas dla siebie i swoich zainteresowań, które pozwalają się zrelaksować.
Czym jest konflikt serologiczny?
To konflikt krwi, bierze się stąd, że ludzka krew nie jest taka sama. Matka i ojciec mają różną krew i wtedy może dojść do konfliktu serologicznego. Przyszłe dziecko, może urodzić się nie całkiem zdrowe, lecz w obecnych czasach lekarze radzą już sobie z tym problemem.

www.lajfczat.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here