Rzęsy objętościowe – piękne spojrzenie na jesienno-zimowe miesiące

0
1616
Rzęsy objętościowe - piękne spojrzenie na jesienno-zimowe miesiące

Hipnotyzujące spojrzenie to marzenie wielu kobiet. Piękne oczy to jedno. Jednak równie ważne w tej kwestii są także gęste, wyraziste rzęsy.

Natura nie obdarza niestety wszystkich jednakowo. Z tego też powodu nie każda z nas może pochwalić się długimi i bujnymi rzęsami. Na szczęście pewne niedoskonałości można bez problemu zniwelować, korzystając z bogatej oferty usług upiększających. Jednym z takich zabiegów jest popularne przedłużanie rzęs.

Warto zaufać profesjonalnej stylistce

Decydując się na zabieg przedłużania, warto oddać się w ręce profesjonalistów.  Jak poznać, że mamy do czynienia z fachowcami? Najłatwiej zaczerpnąć opinii w Internecie lub wśród znajomych. Ponadto warto sprawdzić, jakie metody oferuje dany salon kosmetycznych oraz z jakich produktów korzysta.

Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs, najlepiej zdecydować się na metodę objętościową – https://www.poshlashes.com/pl,rzesy.html. Głównym atutem rzęs objętościowych jest naturalność, którą można uzyskać przy sprawnie wykonanej usłudze kosmetycznej.

Dlaczego rzęsy objętościowe?

Zabiegi objętościowe zyskują na popularności i wszystko wskazuje na to, że szturmem zawładną jesienno-zimowymi stylizacjami. Czym zatem różnią się one od klasycznych metod, takich jak na przykład 1:1? Różnica jest zasadnicza – w przypadku rzęs objętościowych stosuje się więcej rzęs syntetycznych, które dołączane są do rzęsy naturalnej. Dzięki temu stylistka ma większe pole do popisu i nie jest ograniczona przez naturalną gęstość rzęs klientki. Stosowanie większej ilości syntetycznych odpowiedników jest możliwe dzięki grubości, w której są dostępne – zazwyczaj mają one po 0,05, 0,07 oraz 0,1 mm).

Metoda 3D – gęstość i naturalność

Najpopularniejszym zabiegiem objętościowym jest metoda 3D, która polega na doklejaniu trzech rzęs syntetycznych do jednej naturalnej, jednakże w ofertach salonów kosmetycznych dostępne są również usługi 4D czy nawet 5D. Mimo wszystko przy standardowym zagęszczeniu rzęs, metoda 3D prezentuje się najbardziej naturalnie.

Prawidłowa stylizacja w żaden sposób nie powinna osłabiać naturalnych rzęs. Profesjonalna kosmetyczka powinna potrafić wykonać aplikację w taki sposób, że będzie ona lekka oraz komfortowa podczas noszenia, a przy okazji nie będzie miała negatywnego wpływu na zdrowie klientki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here