Stand Up w Bydgoszczy

0
1350

Bydgoszcz to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Nie jest to nieuzasadnione. W Bydgoszczy można robić dosłownie wszystko. Zwiedzanie, spacery nad wodą czy uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach sprawiają, że nikt się u nas nie nudzi. Miasto może się pochwalić ogromną ilością organizowanych koncertów, festiwali, kabaretów czy spektakli teatralnych. Dołączył do nich oczywiście Stand Up i od razu zjednał sobie uznanie widzów. W aglomeracji bydgoskiej mieszkają setki tysięcy ludzi, którzy nie mają pomysłu co zrobić z wolnym czasem, oraz ogromne ilości turystów, którzy oprócz zwiedzania poszukują w mieście czegoś więcej. Wszystkie te fakty sprawiają, że Stand Up w Bydgoszczy rozwija się wzorowo.

Czym w ogóle jest Stand Up? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które albo nigdy nie miały do czynienia z tego rodzaju rozrywką, albo są zagorzałymi fanami kabaretów i chcieliby zobaczyć, jakie różnice są pomiędzy tymi dwoma dziedzinami. Stand Up to swego rodzaju komedia na żywo. Artyści wyrażają na scenie swój charakter i poglądy na świat. Wszystko to w konwencji satyry. Nierzadko występy opierają się na czarnym humorze czy absurdzie. Ale o to właśnie chodzi. Dzięki takiemu podejściu, Stand Up rozśmieszy każdego. Nawet gdy niektóre elementy szokują i zaskakują odwagą oraz śmiałością artysty, efekty są zdumiewające. Skrócenie dystansu między artystą a widzem wzmacnia doznania. Twórcy Stand Up-u mają coś, czego brakuje dzisiejszemu społeczeństwu – niebywały dystans do siebie i do otaczającego świata. Na scenie nikt nie obraża się za żarty na swój temat. Co więcej sam się z nich śmieje. To cecha, której tak bardzo brakuje dzisiejszemu społeczeństwu. Będąc pod ciągłą presją bycia nieskazitelnym zapętlamy się w chęci likwidacji wszystkich swoich słabych punktów. Gdy ktoś spróbuje z nich zażartować, zamiast śmiać się razem z nim, obrażamy się i oburzamy. Stand Up polega właśnie na tym. Wszystko oczywiście w granicach dobrego smaku.

Stand Up to stosunkowo nowa i stale rozwijająca się dziedzina. Wielu ludzi uważa, że to to samo co kabaret, więc nie chce im się go poznawać. Wydaje im się, że to niszowa dziedzina w której tkwią tylko pasjonaci. Coraz więcej osób zna jednak takie nazwiska jak chociażby Abelard Giza. W Stand Up-ie nie ma ustalonego scenariusza. Rola rozbawienia publiczności spoczywa często na jednej osobie i to tylko od niej zależy, czy widzowie będą zadowoleni. Co więcej, w Stand Up-ie nie ma tematów tabu. Mówi się o wszystkim i w każdy sposób. Często są to tematy, które leżą artyście na sercu bądź są elementem otaczającej nas rzeczywistości. I właśnie to sprawia, że coraz większe grupy osób zakochują się w Stand Up-ie. W Bydgoszczy oferta tego rodzaju występów jest szeroka. Zapraszamy do naszego miasta największe gwiazdy Stand Up-u. Warto przyjść i przekonać się na własnej skórze o czym mowa. Gwarancja poprawy humoru i samopoczucia zapewniona. Kto wie, może po takim występie przyjdą też głębsze refleksje na temat osobistego podejścia do życia?

www.istniejemy.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułProbiotyki
Następny artykułNaturalne suplementy diety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here