Szklane doniczki

0
1536

Czy wiesz, że aby podkreślić piękno domowych kwiatów możesz postawić na eleganckie doniczki, które proponują Ci skandynawskie firmy. W ich ofercie znajdziesz wyjątkowe i stylowe ,m.in. doniczki Gaia z systemem nawadniającym, które pozwalają pięknie wyeksponować domowe rośliny.

W ofercie wielu sklepów ogrodniczych, bądź tych sprzedających m.in.doniczki znajdziesz minimalistyczne szklane doniczki wiszące, które sprawdzą się w mniejszych wnętrzach, gdzie dla domowych roślin brakuje już miejsca na parapetach, jak również te idealne tak do domu, ale przede wszystkim na taras i do ogrodu.

Wartym uwagi jest również taki system, w którym projektanci postawili na stalowe bazy – stojaki, które można uzupełnić szklaną doniczką. Zestaw taki wygląda niezwykle efektownie, ponieważ zielono-kolorowe rośliny są mocno eksponowane a stojak stanowi niezwykłą ozdobę pomieszczenia.

Szklane doniczki, są jednym z ciekawszych tematów do rozmowy w zakresie doniczek. Zarówno z powodu ich wyjątkowości ponieważ, są one niezwykle ciekawe oraz z powodu pewnego rodzaju kontrowersji, które budzą. Chodzi o to, że uważa się, że szklane doniczki są złe, ponieważ szkło jest wyjątkowo delikatnym materiałem i przez to mogą one łatwo ulec uszkodzeniu. Bez wątpienia, takie stwierdzenie jest jak najbardziej prawidłowe…..chociaż szklane doniczki wcale nie są takie złe jak je malują. Wręcz przeciwnie, szklane doniczki to jeden z najlepszych wyborów na rynku doniczek. Dlaczego?
No cóż, chcąc podkreślić piękno domowych kwiatów możemy tego dokonać właśnie dzięki eleganckim doniczkom szklanym, które mocno i efektownie eksponują roślinność.

Szklane doniczki wytwarzane są ze szkła przeźroczystego oraz kolorowego. W zależności od naszych potrzeb możemy kupić doniczki w przeróżnych kształtach, kolorach i wielkościach.

Ciekawym rozwiązaniem jest kulista doniczka szklana, która w istocie pozwoli nam na stworzenie w jej wnętrzu mini ogródka. Taka ozdoba świetnie będzie się prezentowała na parapetach okiennych w naszych mieszkaniach.

Szklane doniczki to również nowoczesność w każdym domu. Nic tak nie eksponuje ładu i czystości w pomieszczeniach jak tego typu ozdoby. Jak już wspomniano szklane doniczki wiszące stworzą pozwolą na wprowadzenie do domu roślinności nie absorbując przy tym niejednokrotnie tak cennego miejsca.
Postaw na doniczki szklane, a przekonasz się jakie piękno i urok dadzą w Twoim mieszkaniu. Jedyna uwaga przy tych ozdobach Twoich roślin, to zabezpieczenie ich przed dostępem przez małe dzieci.

www.otoli.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here