Szkolenia.

0
1545

Czasy się zmieniają , zmieniają się oczekiwania i nastawienie do tego co zastane. Zmieniają się gusta, style życia, style pracy, zmienia się rynek ofert. Zmieniają się potrzeby.

Czas się dopasować , znaleźć swoje miejsce. Czas na rozwój i podniesienie kwalifikacji. Nie jest tajemnicą, że obecnie bardziej od doświadczenia, dobrych rekomendacji i błyskotliwych listów motywacyjnych liczy się sama osobowość, twórczość i otwartość kandydatów do pracy. Nie musisz tkwić w jednym miejscu w jednym biurze, w jednym zakresie obowiązków i w jednym wymiarze pracownika spełniającego obowiązki bez możliwości samorozwoju z perspektywą na samorealizację. Chcesz zmienić pozycją z pracownika na pracodawcę? Chcesz zacząć wspinać się po szczeblach kariery zamiast tkwić na dolnym jej stopniu? Zastanawiasz się co robisz źle skoro wszystko robisz dobrze? To paradoks czy tak zwany brak szczęścia?
Zapisz się na nasze szkolenia. Szkolenia podniosą twoje umiejętności samoprezentacji, podniosą twoje kompetencje zawodowe, nauczymy cię techniki ułatwiającej podejmowanie skuteczniejszych i odważniejszych działań.

Wzbudzimy w tobie nowego człowieka. Człowieka sukcesu, człowieka kariery.
Często prawda jest bardziej banalna niż nam się wydaje. Często u podłoża naszej porażki zawodowej stoi nieumiejętność wykorzystania swoim atutów.

Jesteśmy kadrą profesjonalistów. Wyciągamy do ciebie fachową dłoń. Z nami nauczysz się jednej podstawowej rzeczy- zrozumiesz , że świat stoi otworem dla każdego.

www.challengegroup.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRodzina w kryzysie
Następny artykułKlasy koedukacyjne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here