SZYBKA ŚCIEŻKA DO ETATU

0
1552

Agencja Pracy „Work” zaprasza na pierwsze targi pracy „Szybka ścieżka do etatu”. Wszelkiego rodzaju giełdy pracy są organizowane coraz częściej, nasza będzie jednak wzbogacona o nowatorskie rozwiązanie.
Po raz pierwszy poszukujące pracowników firmy uruchomią szybką ścieżkę rekrutacyjną. Osoby prowadzące rekrutację dla danych przedsiębiorstw na miejscu, w trakcie szybkiej rozmowy, sprawdzą czy znajdujemy się w orbicie zainteresowań danego podmiotu i czy powinniśmy aplikować o pracę.
W ten sposób ominie nas konieczność składania setek życiorysów do różnego rodzaju firm i instytucji ponieważ już po rozmowie i wypełnieniu specjalnie przygotowanej ankiety będziemy mieć wiedzę czy nasze umiejętności i doświadczenie będą przydatne dla danego podmiotu.
Co więcej rekruterzy prowadzący spotkania w ramach szybkiej ścieżki, w ramach przedsięwzięcia, współpracują pomiędzy sobą i jeżeli dojdą do wniosku, że nie jesteśmy pracownikiem, którego właśnie poszukują skierują nas do innego przedsiębiorstwa, które właśnie zgłasza zapotrzebowanie na zatrudnienie osób takich jak my. Jeżeli na danym stanowisku wymagana jest znajomość konkretnego języka również na miejscu będziemy mogli rozwiązać stosowny test, który potwierdzi czy znamy język na wymaganym przez firmę poziomie. To samo dotyczy sprawdzianu wiedzy z zakresu obsługi konkretnych programów komputerowych.
Cała procedura w ramach szybkiej ścieżki rekrutacyjnej zajmuje nie więcej niż kwadrans. Jeśli przejdziemy wstępną selekcję od razu zostaniemy umówieni na kolejne spotkanie, tym razem już w siedzibie danego przedsiębiorstwa.

www.bankowe.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here