Tani i szybki prezent na Dzień Matki

0
2507
dzień matki 26 maj

Pomimo tego, że Dzień Matki jest tylko raz w roku i zawsze wypada w tej samej dacie, tj. 26 maja, to wielu osobom zdarza się o nim całkowicie zapomnieć. Często pomijane są również liczne promocje w sklepach przed tym dniem namawiające nas do zakupu konkretnych produktów będących specjalnymi upominkami na Dzień Matki. Co zrobić w sytuacji, gdy dopiero 26 maja zorientujemy się, że dzisiaj jest Dzień Matki? Jaki prezent na Dzień Matki możemy wtedy szybko kupić lub przygotować?

Już na samym początku trzeba wyraźnie zaznaczyć, że dobry prezent na Dzień Matki to prezent prosto z serca osoby obdarowującej – w końcu kto zna naszą mamę lepiej od jej dzieci? Z tego też względu sztywne trzymanie się niżej przedstawionych propozycji uniwersalnych prezentów dla matki z okazji Dnia Matki nie zawsze się sprawdzi – należy traktować je raczej poglądowo i dopasować do upodobań własnej mamy.

Słodkości!

Jednym z podstawowych prezentów, który możemy kupić już za kilkanaście złotych w każdym sklepie spożywczym, są wszelkiego rodzaju czekoladowe bombonierki. To właśnie między innymi przed 26 maja, czyli przed Dniem Matki, we wszystkich sklepach znajdziemy specjalne promocje na słodkości. Jest to szybki i uniwersalny prezent, który zawsze warto wziąć pod uwagę przypominając sobie o Dniu Matki w ostatniej chwili.

Kwiaty zawsze dobre!

Kolejnym z szybkich prezentów są różnorodne kwiatki – począwszy od kwiatów ciętych i ich wiązanek, a skończywszy na kwiatach doniczkowych. W roli tego ostatniego największą popularnością cieszą się różnokolorowe storczyki, które kupimy już w okolicach 30-40 złotych. Co istotne z punktu widzenia zakupów „na ostatnią chwilę”, storczyki coraz częściej kupimy również w popularnych dyskontach spożywczych przy okazji innych zakupów!

Nastrojowe zapachy

Kolejny z szybkich prezentów są wszelkiego rodzaju kadzidełka oraz świeczki zapachowe – nie są to drogie prezenty, a z pewnością mogą pomóc naszej mamie odprężyć się po ciężkich dniach pracy czy choć na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego. Decydując się jednak na produkty zapachowe warto mieć na uwadze indywidualne preferencje naszej mamy – nie każdy lubi przecież określone zapachy! Największy wybór zapachowych prezentów na Dzień Matki znajdziesz w sklepie Goodies.pl.

Film na DVD lub bilet do kina

Dobrym prezentem, który możemy zorganizować w kilkanaście minut, jest zakup filmu na DVD lub po prostu dwóch biletów do kina na jedną z najnowszych produkcji. Tutaj sytuacja wygląda bardzo podobnie jak w przypadku kadzidełek i świeczek zapachowych – trzeba trafić w gust naszej mamy, gdyż w przeciwnym wypadku jest szansa, że nawet naszego filmu nie odtworzy lub po prostu nie będzie zadowolona z seansu kinowego.

Prezent dla matki nie musi być drogi!

Podsumowując, zakup prezentu na Dzień Matki w ostatniej chwili nie powinien być żadnym problemem – co prawda nie będą to indywidualne prezenty kojarzące się wyłącznie z nami, jednak z pewnością sprawią przyjemność naszej mamie i pokażą jej, że jest jedną z najważniejszych osób w naszym życiu. Czy może być coś wspanialszego niż uśmiech na twarzy własnej matki?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here