Twoje zdrowie – twój wybór

0
1748

Dbać o zdrowie powinien każdy z nas. Niestety wiele osób udaje się do lekarza dopiero wtedy, gdy dolegliwości są bardzo dokuczliwe. Bywa często, że wtedy jest za późno na całkowite wyleczenie.

Test obciążenia glukozą – na czym polega test ogtt?
Cukrzyca jest coraz częstszą chorobą, dotyka nie tylko ludzi starszych, ale również dzieci. Dlatego odpowiednia dieta i regularne badania powinny stać się obowiązkiem. Jednym z badań jest test tolerancji glukozy (tzw. krzywa cukrowa). Składa się na nie kilka etapów. Pierwszy to pobranie krwi na czczo, potem podanie do wypicia wodnego roztworu glukozy i ostatni etap po dwóch godzinach, ponowne badanie stężenia glukozy we krwi żylnej. O cukrzycy przesądza wynik ostatniego badania przekraczający 200 mg/dl.

Zmorą współczesnego życia jest otyłość, która niesie zagrożenie wieloma chorobami. Dlatego osoby z nadwagą powinny za wszelką cenę zrzucić zbędne kilogramy. Ale jak to zrobić?
Są na to skuteczne sposoby: zmiana nawyków żywieniowych, ruch, suplementy diety.

Chrom w tabletkach i jego skuteczność w odchudzaniu.
Pierwiastek ten wspomaga spalanie tłuszczów i węglowodanów, dodatkowo zmniejsza apetyt na słodycze. Można go znaleźć w produktach naturalnych (drożdże, kukurydza, jabłka, kasza, szparagi, chleb gruboziarnisty, owoce morza czy wołowina), ale również jest dostępny w postaci tabletek. Sama suplementacja powinna być jednak wspierana dietą wykluczającą cukier.

Pas neoprenowy – jak działa i jakie efekty daje?
Pas neoprotenowy stosuje się jako wspomaganie procesu odchudzania. Założony na brzuch w momentach zwiększonego wysiłku fizycznego, dzięki swojemu działaniu rozgrzewającemu, wzmaga wydzielanie potu, a tym samym przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pięknie rzeźbi mięśnie brzucha.

www.malemen.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here