Ustalanie celów

0
2393

Wykonuj przypadkowe czyny dobroci. Jednym z najprostszych sposobów, aby wejść w strefę życia będącego celem życia, jest skupienie się na innych. To dla ciebie proste i dobrze się czuje – poza tym, że świat jest lepszym miejscem. Przez chwilę zapominasz o swoich problemach i skoncentruj się na kimś innym. Co nie lubi?

Pomaganie innym daje nam szum w odróżnieniu od innych. Robiąc to, może wydostać nas z kanału, gdy nie mamy wystarczającej energii, aby sobie pomóc. Więc czy darujesz niektóre rzeczy w sklepie oszczędnościowym czy wolisz swój czas w miejscowym bezdomnym schronisku, spróbuj. Może także budować dobrą karmę, aby być bezpieczna!

Zrób to, co chciałeś zrobić. Masz dobry umysł, masz swoje ciało i teraz nadszedł czas, aby zrobić to, czego chciałeś zrobić. To, za co się obawiałeś robić. Musisz ugryźć tę kulę. Jedna stopa naraz, bez względu na to, jak długo twoja droga do odwrócenia życia. Zastanów się nad tym diety dla twojej duszy. Każda dieta, która nie działa, musi zostać usunięta, więc rutynowa ocena jest konieczna. Czujesz się lepiej? Czy rzeczy powoli, ale na pewno leżą w linii? Czy mógłbyś podjąć wysiłki, które robisz? Tak jak musisz zwiększyć intensywność ćwiczeń podczas postępu, musisz nadal naciskać swój umysł.

To, co dla Ciebie działa, może nie wystarczyć za kilka tygodni. Kiedy zaczniesz się starać, zacznij od nowa, dodawaj coraz więcej. Jest bardzo mało rzeczy w życiu, na których możesz iść zimnym indykiem, a to nie jest jedno z nich.

Na podobny koniec, co myślisz, że działa, nie. Jeśli tak jest, porozmawiaj z mentorem i zasięgnij porady, co powinieneś zrobić. Czy jest coś, czego potrzebujesz, aby poruszyć się całkowicie lub czy jest inna taktyka, którą należy podjąć?

http://realife.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here