Wibrator – twoje źródło doznań

0
714

Seks i doznania erotyczne to temat niesłusznie tabuizowany w naszym społeczeństwie. Tymczasem, każdy człowiek jest istotą seksualną, której organizm jest zaprogramowany do odczuwania przyjemności – w tym również w zakresie doznań cielesnych. Mówiąc wprost, odczuwanie rozkoszy to funkcja organizmu, którą dla zdrowia fizycznego i psychicznego należy realizować. Oczywiście, zaspokojenie erotyczne jest niezależne od faktu posiadania partnera lub partnerki. Za sprawą nowoczesnej technologii erotycznej, możesz znaleźć ich atrakcyjny zastępnik w postaci wibratora. Jaki dokładnie rodzaj wibratora warto wybrać? Tego dowiesz się z tekstu poniżej.

Wibrowanie od A do Z – dla początkujących, ale zdeterminowanych

Kryteria różnicujące gamę dostępnych wibratorów są różnorakie. Liczy się rozmiar (długość, jak i obwód), kształt, powierzchnia, wykorzystane w produkcji materiały, sposób zasilania, a także dodatkowe opcje, zwiększające satysfakcję cielesną. Nie o wszystkich warto się rozpisywać, dlatego skupimy się jedynie na sprawach najważniejszych z punktu widzenia początkujących użytkowników tych cudownych urządzeń.  

Osoby początkujące powinny rozpocząć od sięgania po wibratory dedykowane „na start”. Ich kluczową cechą są nieduże rozmiary, które pozwalają na rozciągnięcie pochwy i odbytu bez obaw o nadwyrężenie miejsc intymnych. Długość do 15 cm oraz opływowy, zwężający się kształt – to świetny pomysł na początek. Wibratory takie znajdziesz pod linkiem: https://redarena.pl/wibratory-klasyczne.

Wibratory o bardziej rozbudowanej powierzchni – wyposażonej w regularne wypustki, karbowania, rowki, lub w kształcie imitującym męskiego członka (z zaznaczonym żołędziem, napiętymi żyłami grzbietowymi prącia) są źródłem dodatkowych stymulacji, jednak mogą wymagać nieco wprawy i doświadczenia.

Wibratory analne – do stymulacji kobiecego i męskiego odbytu

Jeśli poszukujesz urządzenia dedykowanego do stymulacji odbytu, możesz sięgnąć po wibrujące anal-plugi. Są to niewielkich rozmiarów korki analne zasilane bateriami alkalicznymi. Niektóre modele posiadają dedykowaną do nich aplikację na telefon, która pozwala modulować intensywność wibrowania.

Dobrym pomysłem jest także wibrujące dildo, które może pełnić funkcję zarówno wibratora jak i sondy rozciągającej zwieracz. Kształty dildo są projektowane w sposób mający umożliwić rozwijanie swoich erotycznych zainteresowań. Służą temu m.in. dilda pompowane, dilda o niekonwencjonalnych formach, lub o to rozmiarach „monstrualnych”. Znajdziesz je w ofercie RedArena, pod adresem: https://redarena.pl/wibratory-analne. Dla osób początkujących polecamy modele wyposażone w pompkę, które pozwalają samodzielnie regulować stopień rozciągania zwieracza.

Pochwa i odbyt to nie wszystko – o dodatkowych źródłach stymulacji erotycznej

Wiele użytkowników akcesoriów analnych poszukuje dodatkowych form stymulacji. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn, dla których dedykowane są specjalne modele wibratorów analnych. Wśród kobiet, najpopularniejsze są urządzenia wyposażone w dodatkowe końcówki stymulujące łechtaczkę. Tak zwane wibratory-króliczki (dostępne tutaj: https://redarena.pl/wibratory-kroliczki) gwarantują najwyższy poziom rozkoszy, czyniąc z masturbacji prawdziwą sztukę osiągania orgazmu.

Mężczyźni sięgają chętnie po wibratory z elementami masującymi prostatę. Jak dobrze wiemy, prostata pełni kluczową funkcję w osiąganiu męskiego orgazmu. Dlatego nie należy jej zaniedbywać w czasie zabaw sam-na-sam, gdyż w ten sposób odmawiasz sobie prawdziwej rozkoszy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here