Wybieramy konsoletę fryzjerską

0
1333
Wybieramy konsoletę fryzjerską

Profesjonalne meble fryzjerskie są bardzo istotne dla sprawnego funkcjonowania salonu fryzjerskiego. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje konsoleta fryzjerska. Ten specyficzny mebel odgrywa sporą rolę w każdym zakładzie fryzjerskim. Dzięki niemu, praca fryzjera jest znacznie ułatwiona. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę wybierając konsoletę fryzjerską? Gdzie kupimy ten rodzaj mebla, który spełni nasze oczekiwania?

Komfort klienta

Wygoda i zadowolenie klienta są najważniejszymi kwestiami, na jakie musimy zwrócić uwagę, aby nasz salon cieszył się dobrą opinią. Dlatego warto zdecydować się na konsoletę, która posiada duże lustro, umożliwiające klientowi obserwowanie procesu powstawania fryzury. To znacznie umili klientowi czas i da mu poczucie kontroli nad poczynaniami fryzjera. Interesującym rozwiązaniem jest również konsoleta posiadająca podnóżek dla klienta. Długie siedzenie nawet w najwygodniejszym fotelu fryzjerskim może dać się każdemu we znaki, a podnóżek może znacznie poprawić komfort klienta.

konsoleta

Konsoleta Reflection II w ofercie AYALA

Pomoc dla fryzjera

Konsoleta ma za zadanie ułatwiać pracę fryzjera. Dlatego dobrze wybrać taką, która zawierać będzie nie tylko lustro oraz blat do ustawienia niezbędnych kosmetyków, ale także półeczki oraz ukryte schowki, w których będzie można schować dodatkowe elementy. To bardzo przydatny, a także opłacalny wybór – nie trzeba będzie dodatkowo kupować żadnych szaf i szafek, ponieważ wszystkie niezbędne sprzęty fryzjerskie będzie można przechowywać w jednym miejscu i zawsze mieć je pod ręką. To pozwoli również na utrzymanie porządku i usprawni przebieg pracy fryzjera.

Rozmiary konsolety

Wyposażając swój salon fryzjerski, musimy oczywiście brać pod uwagę również to, jaka jest jego wielkość. Dzięki temu dostosujemy do niego rozmiary konsolety. W ograniczonej przestrzeni najlepiej sprawdzi się konsoleta fryzjerska z jednym stanowiskiem. Odpowiednio wypełni wnętrze, ale nie zajmie zbyt dużo miejsca. Natomiast, jeżeli salon jest duży, możemy pozwolić sobie na przyjmowanie wielu klientów na raz. W takim wnętrzu sprawdzi się więc konsoleta fryzjerska z kilkoma stanowiskami.

Rodzaj konsolety

Konsoleta fryzjerska może być wolnostojąca lub mocowana do ściany. Jeśli mamy niewiele miejsca w salonie, prawdopodobnie lepszym wyborem będzie konsoleta nadająca się do mocowania, ponieważ oszczędzi nieco przestrzeni. Jeżeli natomiast mamy na tyle dużo miejsca, że możemy do ścian dowolnie dostawiać różne meble, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić konsoletę wolnostojącą.

Spójny design

Ta kwestia nie należy do najistotniejszej, ale również jest dość ważna. Konsoleta fryzjerska powinna być dopasowana stylem do wystroju wnętrza salonu. Zachowując spójny design, sprawimy, że wnętrze naszego salonu będzie prezentowało się atrakcyjniej. Warto z kolei pamiętać, że nie tylko efekt pracy fryzjera jest istotny dla oceny naszego salonu. Klienci będą chętniej wybierać salon, w którym czują się dobrze, dlatego warto zaaranżować go ze smakiem.

Konsoleta fryzjerska AYALA

Jeżeli chcesz mieć gwarancję, że inwestujesz w najlepszej jakości sprzęt, warto zapoznać się z ofertą mebli fryzjerskich AYALA. Są to produkty w pełni profesjonalne, zapewniające ergonomię pracy fryzjera oraz komfort klienta. Warto wspomnieć również o walorach estetycznych mebli AYALA. Wyglądają atrakcyjnie i profesjonalnie, dodając salonowi charakteru i prestiżu. Wybierając konsoletę fryzjerską AYALA, otrzymasz najwyższej jakości mebel fryzjerski, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Więcej na ayala.com.pl

AYALA S.A. ul. Julianowska 59A, 05-500 Piaseczno. Tel. 22 702 03 37.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here