Zastanawiasz się nad mobilnym świadczeniu usług w zakresie stylizacji paznokci? Sprawdź w co warto się zaopatrzyć

0
815
stylizacja paznokci

W wielu rejonach naszego kraju coraz bardziej popularne są wszelkiego rodzaju usługi z dojazdem do klienta. Niczym nadzwyczajnym jest dowóz jedzenia do domu czy usługa wulkanizacji na przydomowym podjeździe. Taki sposób realizacji zadań świetnie sprawdza się także w branży kosmetycznej, szczególnie w stylizacji paznokci. Niektóre stylistki w ogóle rezygnują z wynajmu lokalu na rzecz tak zwanej hybrydy z dojazdem. Jeśli Ty również bierzesz pod uwagę taki sposób prowadzenia działalności, to sprawdź, co powinno się zabrać ze sobą do klientki.

Funkcjonalny kuferek

Aby wykonać usługę stylizacji paznokci w domu klienta, należy zabrać ze sobą wszystkie niezbędne do tego przedmioty. Mało profesjonalnie wyglądałoby, gdyby stylistka przywiozła je w reklamówce. Ponadto niektóre z nich mogłyby ulec uszkodzeniu. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakup kuferka. Ważne, aby był zarówno pojemny, jak i poręczny.

Na uwagę zasługują kuferki sprzedawane przez sklep z artykułami kosmetycznymi Mar-Kos. W asortymencie są produkty dedykowane właśnie do działalności stylizacji paznokci. Kuferki wykonane są z trwałego materiału i wykończone srebrnym okuciem. Posiadają kółka oraz stelaż. We wnętrzu znajduje się wiele przegródek, w których można posegregować potrzebne narzędzia. Konstrukcja walizki ułatwia transport kuferka. Stosunkowo niewielkie gabaryty tego przedmiotu sprawiają, że mieści się w bagażniku nawet najmniejszego samochodu. Co istotne, kufer występuje w opcji z wyposażeniem lub bez.

Sprzęt do stylizacji paznokci

Wśród najpopularniejszych zabiegów stylizacji paznokci od lat znajduje się manicure hybrydowy. Hybryda cieszy się ogromną popularnością ze względu na to, że utrzymuje się na paznokciu przez około trzy tygodnie.

Do pomalowania paznokci lakierem hybrydowym niezbędna jest lampa UV/LED. Wybierając lampę, należy zwrócić szczególną uwagę na jej moc. Od mocy bowiem zależy szybkość schnięcia lakieru oraz jego trwałość. W sprzedaży są urządzenia o standardowym wyglądzie, ale również designerskie lampy przypominające sztabkę złota.

Fartuch, rękawiczki, maska, środki dezynfekujące

Świadczenie usług mobilnych nie zwalnia stylistek z konieczności zachowania zasad higieny. Nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą fartucha, maseczki lub przyłbicy oraz jednorazowych rękawiczek. Artykuły te zabezpieczają odzież przed pyłkiem paznokciowym oraz chronią zarówno stylistkę, jak i klientkę przed ewentualnymi zakażeniami.

Dezynfekowanie rąk i narzędzi to nic nowego w zawodzie stylistki paznokci. Jednak w czasach koronawirusa, czynności z tym związane nabrały jeszcze większego znaczenia. Fajnym rozwiązaniem w mobilnym świadczeniu usług są środki dezynfekujące w mniejszych pojemnikach z dyfuzorem.

Zapas lakierów i akcesoriów

Godnym polecenia sklepem z artykułami dla stylistek paznokci jest firma Mar-Kos. Można się tu zaopatrzyć we wszystkie niezbędne artykuły zarówno do stacjonarnego, jak i ruchomego świadczenia usług. W sprzedaży są lakiery hybrydowe, żele, odżywki do paznokci, cleanery, pilniki, polerki, cążki, ozdoby i wiele innych artykułów.

Firma Mar-Kos świadczy także usługi szkoleniowe. Doświadczona kadra szkoleniowców dostarcza kursantom wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Do tego każdy uczestnik otrzymuje zniżkę na zakupy w sklepie mar-kos.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here