ZMA na sen – dawkowanie, skład i efekty

0
1605
ZMA na sen

Czy wiesz, że problemy z zasypianiem najczęściej wiążą się z problemami emocjonalnymi? Ale czynników, które wpływają na kiepską jakość snu, jest wiele. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak bezsenność oddziałuje na nasz organizm i nasze życie. ZMA na sen to prosty sposób, aby spróbować to zmienić.

  1. ZMA na sen – jak to działa?
  2. Spróbuj ZMA na problemy z zasypianiem

W trakcie snu organizm się regeneruje i zbiera siły na kolejne wyzwania. Niestety, problemy z bezsennością, częstym budzeniem się w nocy i jakością snu ogólnie, są coraz powszechniejsze. Najczęściej dotykają osób młodych, które żyją w dużym napięciu i stresie. Ale nie jest to regułą.

1. ZMA na sen – jak to działa?

ZMA na sen to popularny suplement, dostępny w sprzedaży tu https://www.sfd.pl/sklep/ZMA-k178.html. Bazuje na połączeniu tego, co dla naszego organizmu niezwykle cenne – cynku, magnezu, a także witaminy B6. Przepis na sukces wydaje się być w tym przypadku niezwykle prosty, ale i w tym przypadku sprawdza się stwierdzenie, że „w prostocie siła”.

Codziennie pozbywamy się z organizmu cennego magnezu, chociażby wypijając hektolitry ukochanej kawy. W rezultacie zaczynamy odczuwać zmęczenie, nadmierną nerwowość, częste bóle głowy, nudności, skurcze mięśni, osłabienie włosów i paznokci i inne tego typu objawy. I często – gdy szukamy ich przyczyny – okazuje się, że jest ona bardzo prosta – niedobór magnezu.

Również niedobór cynku daje o sobie znać. Jednymi z głównym objawów są częste infekcje, osłabienie paznokci, drażliwość, pogorszenie jakości widzenia, biegunki, czy obniżenie libido. Ale do tej listy można by dopisać jeszcze sporo. Bez dostarczenia do organizmu odpowiedniej ilości magnezu i cynku, ciężko o sen dobrej jakości.

2. Spróbuj ZMA na problemy z zasypianiem

Kombinacja cynku i magnezu zawarta w ZMA sprawia, że możemy maksymalnie czerpać z dnia i nocy. SMA na problemy z zasypianiem to sposób, aby zbudować masę mięśniową sprawnie i bezpiecznie.

Magnez to siły witalne i energia. Dzięki niemu nie tylko zapewniamy organizmowi odpoczynek, ale i zwiększamy swoją motywację do wysiłku fizycznego. Dlatego ZMA na sen to szansa dla organizmu, aby przygotował się do każdego rodzaju treningu.

Dzięki zawartemu w suplemencie cynkowi, działamy również na korzyść układu nerwowego. Osoby, które decydują się na wysiłek fizyczny, odczuwają zwiększone zapotrzebowanie na cynk.Natomiast witamina B6 bierze udział w procesach biochemicznych, które zachodzą w organizmie.

ZMA na sen zawiera mieszankę tego, czego potrzebuje każdy początkujący sportowiec, ale i każdy, komu zależy, aby w końcu się po prostu wyspać.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here