Tonery do włosów

0
1292
Tonery do włosów

Tonery do świetna okazja by w parę minut przeistoczyć się w „kolorowego ptaka” lub zadziorną rudowłosą kocicę. Tonery do włosów to rodzaj półtrwałej farby lub kremu, który nanosimy na włosy i w ten sposób koloryzujemy ich zewnętrzną powierzchnię. Tonery w porównaniu z farbami są mniej inwazyjne, ponieważ nie wnikają do wnętrza kosmyka. Produktu najlepiej używać na rozjaśnionych włosach. tego rodzaju kosmetyki nie niszą włosów, a w zależności od wybranego producenta i jego produktu, mogą również regenerować i odżywiać nasze pukle.
Najlepszym momentem na eksperymentowanie z tonerami do włosów i ich przeogromna paleta barw, są wakacje lub okres urlopu. Wówczas będzie można sprawdzić, jak wygląda się w totalnie „innych włosach” i być może zasmakować w tym wyglądzie na dłużej. Tonery do włosów są dostępne w tubkach lub okrągłych opakowaniach. Najlepszy efekt można uzyskać na włosach, które były wcześniej rozjaśnione. Należy jednak pamiętać, że kosmetyku nie wolno łączyć z rozjaśniaczem, ponieważ połączenie tych dwóch produktów zniszczy strukturę włosa. Tonerem można pogłębić kolor lub zdecydować się na nowy odcień bądź szaloną barwę. Tęczowe włosy idealnie sprawdzają się na festiwalach muzycznych oraz imprezach tematycznych.
Tonery w przeciwieństwie do farb nie skutkują powstaniem odrostów. Nie obciążają kosmyków, są lekkie i nieinwazyjne, ponieważ jedynie oblepiają włosy. Można również połączyć kilka kolorów, aby efekt był intensywniejszy.
Przed aplikacją wybranej barwy tonera do włosów, wystarczy umyć włosy ulubionym szamponem, ale bez użycia odżywki. Chodzi o to, aby włos był „czysty”, a nie pokryty warstwą pielęgnującego ojejku lub maski. Na lekko wilgotne włosy nakłada się produkt i odczekuje około 30-45 minut (czas zależy od producenta). Po tym czasie włosy należy przemyć letnią wodą. Koloryzacja gotowa!!!

www.englishmyway.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKorekta twarzy
Następny artykułKorektor do twarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here